Україна та Фінляндія домовилися розширити співпрацю у сфері сільського господарства та альтернативного палива

Четвер 25 квітня 2013 14:08

Україна та Фінляндія домовилися розширити співпрацю в рибному та лісовому господарстві, а також у виробництві біопалива. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

"Україна зацікавлена ​​у впровадженні інвестиційних проектів у сфері рибного господарства, зокрема у сфері лову раків. Також Фінляндія має позитивний досвід сталого управління лісами, тому ми зацікавлені у спільній реалізації відповідного проекту технічної допомоги. Крім цього, Україна зацікавлена ​​в аналізі стану і перспектив виробництва біодизеля, біоетанолу, біогазу та інших видів альтернативного палива та нетрадиційних джерел енергії, які існують у Фінляндії", - повідомив перший заступник міністра аграрної політики Іван Бісюк.

Також Бісюк додав, що Мінагрополітики розглядає можливість розробки конкретної програми співпраці у сфері лісового господарства між міністерствами, у створенні окремої робочої групи та підписання меморандуму про відповідну співпрацю.

Бісюк зазначив, що у сфері альтернативної енергетики Україна зацікавлена ​​в залученні фінських інвестицій у розвиток альтернативних джерел палива та організації стажування українських фахівців з питання виробництва біодизеля і новітніх технологій у сфері енергозбереження.

Нагадаємо, що товарообіг сільськогосподарської продукції між Україною і Фінляндією за 2012 р. склав 15,7 дол. За 3 міс. 2013 р. товарообіг склав 3,3 млн дол. (імпорт - 2,9 млн дол., а експорт - 0,4 млн).

Читайте також: Рада не змогла подолати вето Президента і відхилила закон про розвиток виробництва та споживання біопалива

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся