Україна і Аргентина підписали угоду про взаємну адміндопомогу в запобіганні митних правопорушень

Середа 25 квітня 2012 11:26

Україна та Аргентина підписали угоду про взаємну адміністративну допомогу у запобіганні, розслідуванні та припиненні митних правопорушень, повідомляє прес-служба МЗС України.

Зазначимо, 24 квітня в рамках офіційного візиту до Аргентини, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зустрівся з головою Федеральної адміністрації з питань державних надходжень Аргентини Рікардо Ечегаррай.

Сторони обговорили стан двостороннього співробітництва та окреслили основні питання подальшої взаємодії на найближчу перспективу. Грищенко передав голові Федеральної адміністрації з питань державних надходжень Аргентини запрошення від імені голови Державної митної служби України Ігора Калєтніка відвідати Україну.

Під час зустрічі відбулась урочиста церемонія підписання зазначеної угоди. В своїй короткій промові сторони висловили переконання, що угода сприятиме захисту економічних, фіскальних та торговельних інтересів України та Аргентини.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся