Україна до 2015 р. може зайняти шосте місце в світі за розвитком IT-галузі, - СБ

Середа 18 червня 2014 15:30
Україна до 2015 року може зайняти шосте місце в світі за розвитком IT-галузі.

Україна до 2015 року може зайняти шосте місце в світі за розвитком IT-галузі. Про це на парламентських слуханнях заявив глава комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій-Валерій Омельченко, посилаючись на дані Світового банку, передає кореспондент РБК-Україна.

"За оцінками Світового банку, до 2015 року Україна може зайняти 6 місце з розвитку IT-галузі в світі. Ця сфера динамічно розвивається в останні роки і має хороші перспективи. Частина IT-галузі у ВВП в 2013 році склала 1,5%...Проте є проблеми і відставання у сфері електронних бірж, електронних розрахунків", - заявив він.

Він нагадав, що у світі вже ведуться роботи по впровадженню зв'язку 5 покоління. В Україні ж ще тільки впроваджується зв'язок третього і четвертого покоління (G4).

Голова комітету запропонував створити єдиний виконавчий орган, міністерство, яке займеться контролем і розвитком галузі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся