Кримінальна справа по звинуваченню посадовців КМДА, які незаконно виділили земельні ділянки, передана до суду

НовиниЕкономіка    29.12.2010 - 11:54

Кримінальна справа по звинуваченню двох керівників та чотирьох спеціалістів Київської міської державної адміністрації (КМДА), які незаконно виділили земельні ділянки, передана до суду. Про це повідомляє прес-служба СБУ.
Згідно повідомленню, слідчий відділ Управління СБУ у м. Києві завершив досудове слідство у кримінальній справі за ознаками злочину, передбаченими ч.2 ст. 362, ч. 2 ст. 367, ч. 5 ст. 27 та ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.
Досудовим слідством у справі встановлено, що держслужбовці, перебуваючи у змові та порушуючи свої посадові інструкції, вчинили несанкціоновані зміни в автоматизованій системі "Звернення громадян". Чиновники реєстрували задніми числами заяви підставних осіб про виділення їм земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування житлових і господарських будівель, а також вчинили пособництво у шахрайстві, внаслідок чого значну кількість земельних ділянок було незаконно обернуто на користь третіх осіб.
Вжитими під час розслідування заходами Управлінням СБ України у м. Києві попереджено завдання збитків територіальній громаді столиці на суму понад 15 млн грн.
Вказана кримінальна справа з обвинувальним висновком, який склав понад 500 аркушів, направлена слідчим відділом столичного Управління СБУ в прокуратуру м. Києва. Наразі справа передана до суду.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top