Збитки ВАТ "Дніпроенерго" у 2009 р. склали 236 млн грн.

Збитки ВАТ "Дніпроенерго" у 2009 р. склали 236 млн грн, повідомляє прес-служба підприємства.
Збори акціонерів підприємства затвердили звіти виконавчого органу ВАТ "Дніпроенерго" про результати фінансово-господарської діяльності акціонерного товариства за 2009 рік, звіти спостережної ради та ревізійної комісії. Була затверджена річна фінансова звітність за 2009 р. ВАТ "Дніпроенерго" завершило 2009 рік зі збитками 236 млн грн, що пов'язано із загальним спадом економіки в країні, відповідним спадом промислового енергоспоживання і державним регулюванням тарифів на електроенергію теплової генерації на рівні, нижчому за собівартість виробництва.
Загальні збори акціонерів ухвалили рішення про покриття збитків за рахунок резервного фонду. Нормативи розподілу прибутку на 2010 р. затверджені наступним чином: 30% заплановано направити на виплату дивідендів, 70% - до резервного фонду.
Крім того, акціонери прийняли рішення про затвердження розподілу прибутку за підсумками роботи ВАТ в 2006 р.. Згідно з рішенням 30%, що складає 3 млн 784 тис. 800 грн, буде спрямовано на виплату дивідендів, значна частина яких буде перерахована до державного бюджету, та 70% - до резервного фонду.
Загальними зборами акціонерів одноголосно схвалено фінансовий план ВАТ "Дніпроенерго" на 2010 р.
Акціонерами були схвалені рішення, прийняті загальними зборами акціонерів ВАТ "Дніпроенерго" 27 серпня 2007 р., щодо вчинення дій, пов'язаних з виконанням плану санації ВАТ "Дніпроенерго". Разом з тим, питання, пов'язані з проведенням закритого розміщення облігацій ВАТ загальною номінальною вартістю 202 млн грн залишились невирішеними.

ВАТ "Дніпроенерго" - одна з найбільших енергогенеруючих компаній України. Власником 50% +1 акція є НАК "Енергетична компанія України", 47,46% - "ДТЕК", решта - міноритарні акціонери.
До складу компанії входять три ТЕС - Запорізька, Криворізька і Придніпровська - загальною встановленою потужністю 8185 МВт, що складає 26,1% загальної встановленої потужності електростанцій України.
За підсумками роботи в 2009 р. частка ВАТ "Дніпроенерго" в тепловій генерації України склала 20,5%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся