ru ua

Убивство Ноздровської: поліція вчергове відзвітувала про перебіг розслідування

Убивство Ноздровської: поліція вчергове відзвітувала про перебіг розслідування Фото: звіт поліції щодо вбивства Ірини Ноздровської (facebook.com/Vyacheslav.Abroskin)

Працівники поліції, незважаючи на свята, продовжують активні розшукові заходи

У Вишгородському відділі поліції ввечері у суботу, 6 січня, завершилося чергове заслуховання результатів роботи слідчо-оперативної групи за фактом вбивства Ірини Ноздровської. Про це повідомив голова Національної поліції В’ячеслав Аброськін у Facebook.

Керівник Нацполіції розповів, що працівники поліції, незважаючи на свята, продовжують активні розшукові заходи задля встановлення обставин вбивства, ймовірних свідків та особи, яка скоїла злочин.

"Ми не можемо втрачати час", - зазначив Аброськін.

Тільки що у Вишгородському відділу поліції закінчили чергове заслуховання результатів роботи слідчо-оперативної групи за...

Опубліковано Vyacheslav Abroskin 6 січня 2018 р.

Нагадаємо, у перший день нового року в Київській області в одній із річок правоохоронці знайшли тіло юриста Ірини Ноздровської, яка зникла за три дні до того. Остання справа, яку вела право захисниця, стосувалася загибелі її сестри, яку у вересні 2015 року на смерть збив племінник районного судді Дмитро Россошанський.

На сьогодні поліції вдалося частково відтворити маршрут Ірини Ноздровської перед її вбивством, вивчаються усі зв’язки загиблої, у поле зору слідчих потрапляють сотні людей, з якими вона була знайома.