ru ua

Вбивство Ноздровської: поліція частково відтворила маршрут правозахисниці у день смерті

Вбивство Ноздровської: поліція частково відтворила маршрут правозахисниці у день смерті Фото: Ірина Ноздровська (facebook.com)

Шлях пересування загиблої зафіксували понад 30 камер відеоспостереження

Поліції вдалося частково відтворити маршрут Ірини Ноздровської перед її вбивством. Про це у п’ятницю, 5 січня, повідомив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін, передає прес-центр Нацполіції.

За словами Аброськіна, поліція вивчає усі зв’язки загиблої, у поле зору потрапляють сотні людей, з якими вона була знайома. Правоохоронці змогли частково відтворити маршрут правозахисниці Ірини Ноздровської у день вбивства.

"Ми змогли відтворити її маршрут - від місця роботи в Києві до станції метро "Героїв Дніпра". Використовуючи технічні можливості, було відстежено її пересування та приблизний час смерті. Однак остаточний висновок буде зроблено по закінченню комплексної експертизи", - зазначив Аброськін.

Також додав, що шлях пересування загиблої зафіксували понад 30 камер відеоспостереження. Проте, у зв’язку з тим, що ці камери не є державною власністю, доступ до кожної з них можна отримати лише за рішенням суду.

"На сьогодні поліція отримала доступ не до усіх камер. Та ми припускаємо, що Ірина все-таки доїхала додому. Там її могли очікувати, або ж вона їхала разом з вбивцею", - повідомив Аброськін.

Вбивство Ноздровської: поліція частково відтворила маршрут правозахисниці у день смертіВбивство Ноздровської: поліція частково відтворила маршрут правозахисниці у день смерті

Фото: відтворення маршруту (npu.gov.ua)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на даний момент вже допитані більша кількість осіб щодо пересування загиблої від місця роботи до місця виявлення тіла. Також проводиться поквартирний та подворовий обхід села Демидів і сусідніх населених пунктів.

У перший день нового року в Київській області в одній із річок правоохоронці знайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла за три дні до того. Остання справа, яку вела право захисниця, стосувалася загибелі її сестри, яку у вересні 2015 року на смерть збив Дмитро Россошанський - племінник районного судді, котрий на момент ДТП перебував у стані наркотичного сп'яніння.