ru ua

Туреччина продовжить завдавати суворі удари по тероризму, - А.Гюль

Президент Туреччини Абдуллах Гюль підкреслив, що Туреччина продовжить завдавати суворі удари по тероризму. Про це він сказав після того, як у м. Кастамону на півночі Туреччини стався напад на поліцейську машину. Того дня вранці прем'єр-міністр країни Таїп Ердоган виступив з промовою на передвиборчому заході перед прихильниками, після чого невідомі особи відкрили вогонь по поліцейській машині і кинули в нього вибуховий пристрій, внаслідок чого один поліцейський загинув і один - отримав поранення, передає "Сіньхуа". ".
А.Гюль заявив, що теракт, що стався в той день, є "дуже небезпечним інцидентом", оскільки в даний час політичні партії Туреччини проводять передвиборну кампанію по всій країні. "Всі повинні знати, що Туреччина ні в якому разі не підкориться тероризму, Туреччина сповнена рішучості продовжити з ним боротьбу", - підкреслив він.
У момент інциденту Т.Ердоган на вертольоті відбув з Анкари в м. Амасья, де виступив з промовою. "Ці терористи і сепаратисти знають, що не можуть домогтися ніяких результатів через вибори, тому вони використовували інший спосіб досягнення своєї мети. Ми не допустимо, щоб ці особи розкололи країну", - сказав він.
12 червня Туреччина проведе загальні вибори. Громадськість вважає, що Партія справедливості та розвитку Туреччини на чолі з Т.Ердоганом, по всій вірогідності, в третій раз поспіль здобуде перемогу на загальних виборах.