У Туреччині почали розробку змін до конституції

НовиниПолітика    26.07.2016 - 02:55
Фото: турецький прем'єр Біналі Йилдирим розповів про підготовку змін до конституції
Фото: турецький прем'єр Біналі Йилдирим розповів про підготовку змін до конституції

Турецькі жандармерія і берегова охорона перейдуть під контроль МВС

У Туреччині правляча Партія справедливості і розвитку спільно з опозиційними Народно-республіканською партією і Партією націоналістичного руху почали спільну роботу над внесенням змін в існуючу конституцію країни. Про це прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим повідомив після засідання турецького уряду, передає Reuters.

"Мета всіх сторін полягає в розробці нової конституції після невдалого перевороту 15 липня. Уряд, опозиційні партії, неурядові організації та засоби масової інформації всі зібралися разом", - сказав він.


Йилдирим розповів, що тепер жандармерія і берегова охорона, які перебували під командуванням турецьких збройних сил, будуть підконтрольні Міністерству внутрішніх справ.

Нагадаємо, раніше президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що після невдалої спроби перевороту в Туреччині конституція країни може бути змінена.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Прем'єр Туреччини анонсував реформу армії після спроби військового перевороту Юнкер підтвердив, що повернення Туреччини до смертної кари закриє їй шлях до ЄС
On Top