Туристичні відомства Туреччини і Криму домовилися про співпрацю

Туристичні відомства Туреччини і Автономної республіки Крим домовилися про співпрацю. Про це на презентації Днів Криму в Києві, які пройшли 4-6 жовтня в рамках проекту "Кримський оксамитовий сезон - сезон здоров'я", заявили міністр курортів і туризму Георгій Псарєв і його перший заступник Олександр Лієв.

"Ми зустрілися з міністром культури і туризму Туреччини і дійшли до висновку до висновку, що турецьким і кримським експертам було б корисно обмінятися досвідом. Нам цікава їх система нормативного регулювання туристичної сфери, а їм - кримський досвід і наукові розробки у сфері оздоровлення" - підкреслив Псарєв.

Один з експертів проекту "Кримський оксамитовий сезон - сезон здоров'я", директор з маркетингу ялтинського курорту Palmira Palace Олег Фесенко вважає, що цей крок назустріч один одному варто було зробити вже давно, оскільки, всупереч стереотипу, Крим і Туреччина фактично не є конкурентами в туристичній сфері. "Туреччина - це в основному пляжний туризм, тоді як Крим - оздоровчий курорт. Це інша аудиторія з іншими потребами. Проте і в Туреччині є окремі лікувальні чинники, і ми могли б передати колегам багато корисних знань для їх грамотного використання. Крім того, обидві сторони бачать в Криму потенціал для оздоровлення турецьких громадян".
Так, авіакомпанія Turkish Airlines в рамках проекту "Кримський оксамитовий сезон - сезон здоров'я" запропонувала провести Дні Криму в чотирьох містах Туреччини. Зокрема для популяризації Криму як курортно-туристичного напряму вже в другій половині жовтня Дні Криму планується провести в Стамбулі, Анкарі, Анталії і Ізмірі.
"Такі заходи могли б виглядати як презентація кримського туристичного потенціалу перед турецькими турагентами за участю кримських санаторіїв і здравниць, а також інших представників туріндустрії", - вважає Олександр Лієв.
При цьому турецька сторона готова фінансово брати участь в організації проекту, оскільки планує розвивати двосторонній туристичний потік - зараз же турпотік розвивається в основному з Криму до Туреччини.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся