Турчинов підписав закон про продовження включення до ЄДР відомостей підприємців, зареєстрованих до 1 липня 2004 р

Виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав закон № 1155-VII "Про внесення змін до деяких законів України щодо включення відомостей про діючих юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців до Єдиного державного реєстру".

Виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав закон № 1155-VII "Про внесення змін до деяких законів України щодо включення відомостей про діючих юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців до Єдиного державного реєстру". Про це йдеться на офіційному сайті Верховної Ради України.

Закон виключає з діючого закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" щодо спрощення механізму державної реєстрації припинення суб'єктів господарювання" розділ ІІ "Прикінцеві та перехідні положення", яким передбачено завершення строку включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відомостей про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, зареєстрованих до 01 липня 2004 р..

Також закон продовжує включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані до 01 липня 2004 р.

Нагадаємо, народні депутати підтримали даний закон 25 березня 2014 р. За відповідне рішення проголосувало 230 депутатів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся