ЦВК ухвалила низку документів щодо організації роботи територіальних та дільничних виборчих комісій

Центральна виборча комісія (ЦВК) під час свого чергового засідання 15 вересня затвердила Порядок надання інформації ЦВК щодо підготовки та проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 р.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

В цьому документі викладено широкий перелік відповідної інформації, яка має надходити до Комісії, зазначено способи подання такої інформації - як на паперових носіях, так і в електронних версіях на магнітному чи оптичному носії інформації.

Затверджено також Порядок ведення діловодства у виборчих комісіях та комісіях з референдумів і зразки відповідних документів, що готуватимуться в цих комісіях.

Комісія встановила Порядок організації роботи територіальних та дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Крім того, затверджено Порядок розгляду скарг виборчими комісіями з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся