ЦВК: Львівська міська ТВК виконала судове рішення щодо внесення змін в склад дільничних комісій лише формально

Львівська міська ТВК виконала судове рішення щодо внесення змін в склад дільничних комісій лише формально. Про це заявила журналістам заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна, передає кореспондент РБК-Україна.
"Суд констатував, що невідповідно до чинного законодавства Львівська обласна міська комісія формувала склад дільничних виборчих комісій, куди були включені неповнолітні особи, особи, що не є членами територіальної громади Львова. Але комісія знову прийняла рішення, нібито на виконання рішення суду, і знову допустила ті самі помилки, що й при ухваленні першого рішення", - зазначила Ж.Усенко-Чорна. 
Вона також заявила: "Львівська міська комісія дуже цинічно підходить до зловживання своїми обов'язками. Вона спрямовує свої повноваження не на захист прав громадян, а на порушення. І таке рішення комісія прийняла з метою перешкодити реалізації виборчих прав інших громадян: не допустити до складу ДВК певних представників".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся