ru ua

Ціни на нафту на біржі в Токіо сьогодні впали більш ніж на 2,5%

Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) сьогодні впали більш ніж на 2,5%, що технічно було обумовлене різким зниженням цін на нафту на біржах у Нью-Йорку і в Лондоні напередодні, передає РБК.
За підсумками торгів на TOCOM 12 серпня 2010 офіційна ціна найбільш активного по операціях ф'ючерсу (січень) склала 41,570 (-1,100) тис. ієн за кілолітр (приблизно 77,57 дол./бар.). Ціна активного контракту встановилася в контанго щодо ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні склала 40,500 (-1,140) тис. ієн/кілолітр (приблизно 75,58 дол./бар.).
Middle East Crude Oil, представлена сумішшю нафтових марок Dubai і Oman, вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - фізичне постачання нафти за ф'ючерсом не передбачене. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи з середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку встановить агентство Platts.