Ціни на нафту на біржі в Токіо сьогодні знизилися в середньому на 1,5%

П'ятниця 18 лютого 2011 10:47

Ціни на нафтові ф'ючерси Middle East Crude Oil на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) стосовно до активних контрактами сьогодні знизилися в середньому на 1,5%. У тому числі офіційна ціна найбільш активного по операціях ф'ючерсу (липень) за підсумками торгів 18 лютого 2011 р. на TOCOM склала 52,000 (-0,760) тис. ієн за кілолітр (приблизно 99,22 дол./бар), Знизившись за день на 1,4%. Про це повідомляє РБК.
Ціна липневого контракту встановилася в контанго щодо ціни контракту Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць, яка сьогодні склала 50,900 (-0,290) тис. ієн / кілолітр (приблизно 97,12 дол. / бар), знизившись за день на 0,6% .
Нагадаємо, Middle East Crude Oil - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman. Вона вважається ціновим еталоном для нафтового ринку регіону Близького Сходу. На TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - фізичне постачання нафти за ф'ючерсом не передбачена. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі, виходячи з середньої за місяць ціни нафтової суміші Middle East Crude Oil, яку визначає агентство Platts.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся