Ціну на молочну продукцію в Україні буде стримувати обмеження купівельної спроможності споживачів, - експерт

Ціну на молочну продукцію в Україні буде стримувати обмеження купівельної спроможності споживачів. Таку думку на прес-конференції висловив генеральний директор Українського клубу аграрного бізнесу Володимир Лапа, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ціни на молоко підвищилися і, нажаль, існують передумови для того, щоб вони зростали надалі... Вже зараз в багатьох випадках за молоко вищого ґатунку, екстра ґатунку, товарним фермам платять більше, ніж 4 грн, а в деяких випадках більше, ніж 4,50 грн за літр молока", - зазначив В.Лапа.
За його словами, саме обмеження купівельної спроможності населення надалі буде стримувати ціни на молоко.
"Якщо говорити по цінах на м'ясо, то буквально за останній місяць, свинарська галузь відреагувала на підвищення цін на зерно. Якщо півтора місяці тому на мінімумі ціни реалізації свиней живою вагою становили 11-12 грн/кг, то зараз вони вже становлять близько 16 грн/кг. Тобто ми маємо підвищення цін на продукцію пропорційне підвищенню вартості зернової сировини при відгодівлі", - повідомив генеральний директор УКАБ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся