"Центренерго" з початку року отримала збиток 81,8 млн грн

"Центренерго" з початку року отримала збиток 81,8 млн грн
Фото: "Центренерго" завершила 9 місяців зі збитком

Дохід від реалізації продукції склав 4,67 млрд грн за звітний період

Державна енергогенеруюча компанія "Центренерго" за 9 місяців поточного року отримала чистий збиток у розмірі 81,788 млн грн. Для порівняння, результат роботи компанії за аналогічний період 2014 р. був прибуток майже 219 млн грн. Інформація про це розміщена у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів і фондового ринку (НКЦПФР).

Згідно з даними фінансової звітності компанії чистий дохід від реалізації продукції за звітний період склав 4 млрд 672 млн грн, тоді як роком раніше у січні - вересні компанія отримала 5 млрд 554 млн грн чистого доходу від реалізації.

Валовий прибуток "Центренерго" за звітний період 2015 р. склала 27,332 млн грн., тоді як в 2014 р. за 9 місяців показник був на рівні 362 млн 671 тис. грн.

Державна енергогенеруюча компанія "Центренерго" експлуатує Вуглегірську, Зміївську і Трипільську ТЕС. Сумарна проектна потужність станцій становить 7660 МВт, що дорівнює близько 14% від загальної потужності електростанцій в Україні.

Нагадаємо, раніше конкурс на посаду генерального директора "Центренерго" завершився безрезультатно.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся