ru ua

У центрі Харкова підірвали недобудований будинок

У центрі Харкова підірвали недобудований будинок Фото: поліція (РБК-Україна)

Співробітники ДСНС проводили знесення недобудови на проспекті Науки шляхом підриву

У центрі Харкова сьогодні, 15 липня 2017 року, на проспекті Науки підірвали аварійну недобудовану будівлю. Про це повідомляє місцеве видання MediaРort.

"Аварійний недобудований будинок на проспекті Науки знищили з допомогою вибуху. Підготовка до вибуху тривала більше години. Будівля завалилася за кілька секунд", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє прес-служба патрульної поліції Харкова в Facebook, співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій проводили знесення недобудови на проспекті Науки 25Б шляхом її підриву.

"Згідно з рішенням уповноважених органів місцевого самоврядування патрульні перекривали рух пішоходів та транспортних засобів на ділянці проспекту Науки від вулиці Новгородської до Отакара Яроша. В результаті вибуху недобудова, як і планувалося, була знесена. Травмованих та потерпілих немає", - йдеться в повідомленні.

У Харкові патрульні забезпечували порядок під час знесіння недобудованого будинку Сьогодні об 11-й годині на проспекті Науки 25Б вибухотехніки, співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій проводили знесіння недобудови шляхом підриву її. Згідно рішення уповноважених органів місцевого самоврядування патрульні перекривали рух пішоходів та транспортних засобів на ділянці проспекту Науки від вулиці Новгородської до Отакара Яроша. У результаті вибуху новобудова, як і планувалось, була знесена. Травмованих та постраждалих немає. #патрульнаполіція #Kharkivpolice #police #новаполіція #харківполіція #поліція #харків

Опубліковано Патрульна поліція Харкова 15 липня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Харкові на проспекті Науки в районі будинку 25-Б 15 липня з 10 до 11 ранку буде проводитися демонтаж шляхом вибуху п'ятиповерхового незавершеного аварійної будівлі.