Центральний розрахунковий центр не повинен бути єдиною кліринговою установою, - Тевелєв

Центральний розрахунковий центр не повинен бути єдиною кліринговою установою. Про це в інтерв'ю "Коммерсанту-Україна" заявив голова Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку Дмитро Тевелєв, коментуючи вчорашній виступ учасників ринку проти створення Нацбанком Центрального розрахункового центру.

"Абсолютно точно можу сказати, що позиція НБУ полягає в поліваріантності. Ідея створення розрахункового центру - це пропозиція Нацбанку, але вона мала на увазі функціонування його не як централізованої і єдиної у своєму роді установу, а як одного з учасників інфраструктури. Мені невідомо, хто автор поправки про монопольність розрахункового центру, але знаю, що позиція НБУ полягає в тому, щоб розрахунковий центр став однією з установ, яка може займатися клірингом, а не єдиною. Я розумію це саме так", - сказав Тевельов.

Він додав, що сподівається - законопроект про створення Центрального розрахункового центру буде ухвалений в ході нинішньої парламентської сесії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся