Ціна бареля нафти не перевищить 60 доларів до 2021, - МВФ

НовиниЕнергетика    19.10.2016 - 12:09
Фото: МВФ підвищив прогнозну ціну нафти до 2021
Фото: МВФ підвищив прогнозну ціну нафти до 2021

Фонд опублікував доповідь про економіку Близького Сходу і Центральної Азії

Світові ціни на нафту не перевищать рівень в 60 доларів за барель до 2021 року. Про це йдеться в опублікованій в середу, 19 жовтня, доповіді Міжнародного валютного фонду про економіку Близького Сходу та Середньої Азії.

Раніше МВФ прогнозував, що ціна бареля нафти не перевищить 50 доларів і протримається на такому рівні до 2021 року. Однак, згідно з доповіддю, фонд змінив свій прогноз у бік підвищення. Зокрема, у 2017 році середній рівень ціни на нафту зросте до 51 долара за барель з 43 доларів за барель у поточному році.

При цьому даний прогноз може бути скоректований у бік підвищення, так і пониження з-за високої невизначеності, пов'язаної з перепадами в обсязі видобутку нафти в ряді країн і із зростанням ефективності видобутку сланцевої нафти в США, відзначає МВФ.

Завдяки зростанню цін на нафту з 30 доларів за барель на початку 2016 року, яке почалося, країни-експортери нафти на Близькому Сході зіткнуться в найближчі п'ять років з менш гострим дефіцитом бюджету, ніж очікувалося раніше, проте економічне зростання залишиться на низькому рівні, прогнозує МВФ.

Нагадаємо, ОПЕК прогнозує підвищення обсягів видобутку нафти за рахунок Росії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: нефть, МВФ
On Top