ЦБ Японії зберіг облікову ставку на мінімально низькому рівні - 0,0-0,1%

Банк Японії залишив ключову облікову ставку без змін - на рівні 0,0-0,1%. Така інформація міститься в повідомленні кредитної організації.

Рішення про збереження цільової процентної ставки по позиках overnight практично на нульовому рівні прогнозувалося більшістю аналітиків і було одноголосно ухвалене за підсумками відбулося сьогодні голосування членів правління банку.

Правління ЦБ Японії оцінює темпи відновлення економіки як помірні, але попереджає, що необхідно уважно контролювати дії, що робляться на ринках. Зокрема, основне побоювання викликають дії на європейських ринках через їх нестабільності, викликаної борговими проблемами.

Місяцем раніше ЦБ Японії пом'якшив грошову політику, збільшивши закупівлю державних облігацій на 10 трлн ієн (123,8 млрд дол.) з метою досягти нового цільового показника з інфляції в 1% для виведення економіки з дефляційної спіралі.

Останній раз Банк Японії знижував облікову ставку більше трьох років тому (19 грудня 2008 р.) - з 0,3% до 0,1% річних.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся