Труханов прокоментував рішення щодо лікарні швидкої допомоги в Одесі

НовиниІнфраструктура    02.08.2016 - 21:47
Геннадій Труханов (джерело фото - odessit.ua)
Геннадій Труханов (джерело фото - odessit.ua)

Одеський міський голова Геннадій Труханов прокоментував рішення щодо лікарні швидкої допомоги в Одесі. Про це повідомляє місцеве видання odessit.ua.

Зокрема, зазначається, що сьогодні, 2 серпня 2016 року, Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала документ, згідно з яким одеська міська громада може отримати право власності на будівлю лікарні Швидкої допомоги — сертифікат відповідності будівельним нормам та проектним рішенням.


За даними видання, сертифікат відповідності був вручений представникам міської громади Одеси - головному лікарю МКЛ№10 Олександру Андрієвському, як керівнику організації, на території якої зводився об'єкт, і голові Одеської міської інспекції ДАБК Петру Рябоконю. На врученні сертифікату був присутній міський голова Одеси Геннадій Труханов.

Як відзначає місцеве ЗМІ, будівництво та передача місту лікарні Швидкої допомоги є інвестиційним зобов'язанням компанії бізнесмена Аднана Ківана, "яка всіляко затягувала цей процес".

Труханов заявив, що вже в найближчі дні буде зареєстровано право власності на будівлю. За словами мера, наступним етапом стануть роботи з впорядкування, в тому числі, планується побудувати перехід, що з'єднує лікарню Швидкої допомоги з будівлею МКЛ №10.

"Майже 10 років ми боролися за лікарню Швидкої допомоги. Мені подвійно приємно, що, будучи ще депутатом Одеської міськради в 2011-му році, спільно з колегами ми зупинили інвестора-забудовника, який не виконував свої зобов'язання перед містом. Зупинили взаємини до тих пір, поки він не підписав відповідний договір у сесійній залі. А сьогодні зроблено важливий крок у питанні передачі лікарні Швидкої допомоги місту", - заявив мер Одеси.

Труханов наголосив, що місто толерантно і з повагою відноситься до інвесторів, які працюють в Одесі, в той же час уважно контролює виконання ними своїх зобов'язань.

On Top