Троє членів правління "Укразалізниці" вже приступили до роботи

Троє членів правління "Укразалізниці" вже приступили до роботи
Фото: Омелян підписав контракт з Войцехом Бальчуном

Нове правління має ефективно реформувати українські залізниці

Троє з шести членів правління ПАТ "Укразалізниці" вже приступили до роботи, ще троє приступлять після отримання дозволу на роботу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Сьогодні, 6 червня 2016 року, був підписаний контракт з новим головою правління "Укразалізниці" Войцеком Балчуном. Крім нього в новий склад правління ввошли: директор по економіці і фінансам "Укрзалізниці" Олександр Бужор; Марчек Жельк - управління соціальним блоком; поляк Ремігіуш Пашкевич буде відповідати за інфраструктурні проекти; Марек Роберт Залєсний - вантажні перевезення та операційна діяльність. У новому складі правління також залишився Сергій Михальчук.


Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що нове керівництво "Укрзалізниці" має здійснити "ефективне реформування українських залізниць і виправдати надії, які покладає суспільство на нову команду".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін змінив правління "Укрзалізниці".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся