ru ua

Трамп вперше зустрінеться з Путіним на саміті G20 в Німеччині, - Bloomberg

Трамп вперше зустрінеться з Путіним на саміті G20 в Німеччині, - Bloomberg Фото: Дональд Трамп (flickr.com/whitehouse)

До цієї зустрічі прикута підвищена увага через можливе втручання Кремля у вибори президента США

Президент США Дональд Трамп вперше зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним на саміті G20 в Гамбурзі (Німеччина). Про це повідомляє агентство Bloomberg, посилаючись на заяву представника адміністрації американського президента.

Зустріч лідерів G20 пройде в Гамбурзі 7 і 8 липня. Як повідомляється, міська адміністрація, побоюючись заворушень, заборонила на ці дні проведення демонстрацій у місті.

Видання відзначає, до зустрічі Трампа і Путіна прикута підвищена увага через звинувачення команди президента США у зв'язках з Кремлем.

Зокрема, колишній директор ФБР Джеймс Комі заявив, що у нього немає ніяких сумнівів в тому, що Росія втручалася у кампанію з виборів президента США в 2016 році. Такж він заявив, що Трамп особисто просив його принити розслідування про можливе втручання РФ у вибори в США.

У свою чергу, президент США Дональд Трамп заявив, що готовий під присягою дати свою версію щодо змісту розмов з екс-директором ФБР Джеймсом Комі.

Також Трамп підкреслив, що в приватних розмовах не говорив Комі припинити розслідування проти першого радника з національної безпеки президента США Майкла Флінна і не просив екс-директора ФБР про лояльності.

Нагадаємо, Росія і США таємно вели переговори по Сирії.