Тотального браку кадрів у медзакладах країни немає, - МОЗ

Тотального браку кадрів у медзакладах країни немає, - МОЗ
Фото: лікарня (РБК-Україна)

У державних і приватних медзакладах працюють понад 186 тис. лікарів

У державних і приватних медичних закладах працюють понад 186 тис. лікарів, таким чином тотального браку кадрів у медзакладах країни немає. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я України.

"За останні роки число лікарів, які працюють у державних і приватних закладах охорони здоров’я, дещо збільшилося (з 185 945 у 2014 році до 186 178 у 2017 році). Схожа ситуація спостерігається у медзакладах, підпорядкованих МОЗ України. Тобто про тотальний брак кадрів не йдеться", - йдеться у повідомленні.

У відомстві також зазначають, що наразі головним завданням є  не збільшення числи медиків, а забезпечення якісної меддопомоги та достойна зарплата медикам.

Зокрема, наступного року розпочнеться реформування моделі фінансування медустанов спеціалізованої та високоспеціалізованої допомоги. А для студентів -медиків будуть запроваджені нові правила прийому. Зокрема, для абітурієнтів вводять пороговий прохідний бал - 150 балів ЗНО з профільних предметів, а студенти-медики, які здобувають ступінь магістра, з 2019 року складатимуть Єдиний державний кваліфікаційний іспит.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я України затвердило порядок вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся