Торги на російському ринку акцій завершилися значним зростанням провідних індексів

НовиниЕкономіка    26.03.2012 - 18:49

Торги на російському ринку акцій сьогодні завершилися значним зростанням провідних індексів. За підсумками торгової сесії індекс ММВБ виріс на 1,57% - до 1565,12 пункту, індекс РТС - на 2,65% - до 1712,62 пункту. Обсяг торгів на об'єднаній фондовому майданчику ММВБ-РТС перевищив 438 млрд руб.

У лідерах зростання до завершення торгового дня були звичайні акції Холдингу МРСК (+6,37%), папери ТГК-9 (+5,63%), привілейовані акції Сбєрбанку (+4,38%). У лідерах падіння виявилися звичайні акції "Мечела" (-1,28%), "Ростелекома" (-0,3%), "Поліметалу" (-0,21%).

Нагадаємо, торги на російському ринку акцій почалися сьогодні зростанням провідних фондових індексів. Станом на 09:10 за київським часом індекс ММВБ підріс на 0,66% - до 1551,18 пункту. Індекс РТС піднявся до відмітки 1681,64 пункту, що на 0,79% вище за рівень закриття попереднього торгового дня.

Аналітик АКБ "Російський капітал" Анастасія Соснова відзначає, що європейські ринки сьогодні також показують зростання. Крім того, впевненості інвесторам на російському ринку надають ціни на нафту марки Brent вище 125 дол./бар., вказує експерт.

Трейдер УК "Альфа-Капітал" Наталя Забула також вказує на сприятливий зовнішній новинний фон для інвесторів на російському ринку. "По-перше, канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що допускає паралельне існування тимчасового Європейського фонду фінансової стабільності та Європейського механізму стабільності, діяльність яких спрямована на боротьбу з борговою кризою в регіоні. По-друге, глава ФРС Бен Бернанке підтвердив, що для підтримки американського ринку праці необхідно дотримуватися м'якої грошово-кредитної політики", - відзначає експерт. Разом з тим, на думку трейдера, до кінця поточного тижня волатильність на ринках збережеться.

Також фондові торги в США 26 березня 2012 р. відкрилися підвищенням провідних індексів на тлі оптимізму інвесторів, що позитивно відреагували на виступ глави Федеральної резервної системи (ФРС) США Бена Бернанке на річній конференції Національної асоціації економіки бізнесу (NABE) у Вашингтоні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top