Торги на російському ринку акцій завершилися зростанням основних індексів

Вівторок 10 липня 2012 18:19

Торги на російському фондовому ринку завершилися зростанням основних фондових індексів. За підсумками сьогоднішньої торгової сесії значення індексу ММВБ виросло на 0,56% - до 1422,58 пункту, індекс РТС досяг відмітки 1364,42 пункту, збільшившись на 0,88%. Обсяг торгів на фондовому ринку на об'єднаній біржі сьогодні склав більше 342 млрд руб.

Лідерами зростання до кінця торгової сесії стали звичайні акції ФСК ЄЕС (+5,82%), папери "Распадської" (+4,24%), "Русгідро" (+4,15%), звичайні акції Холдингу МРСК (+3,85%). Привілейовані акції "Сбербанку" виросли в ціні на 2,79%. У лідерах падіння за підсумками торгового дня опинилися папери "Сургутнефтегазу" (-1,02%), звичайні акції "Інтер РАО" (-0,89%), "Мечела" (-0,74%).

Нагадаємо, торги на російському ринку акцій почалися сьогодні зниженням провідних фондових індексів. Станом на 9:10 за київським часом індекс ММВБ просів на 0,45% - до 1408,24 пункту. Індекс РТС опустився до відмітки 1346,51 пункту, що на 0,44% нижче за рівень закриття попереднього торгового дня.

Аналітик ГК "АЛОР" Світлана Корзеньова відзначає, що технічні чинники у вигляді психологічної відмітки в 1400 пунктів по індексу ММВБ і хороша статистика з Великобританії призвели сьогодні до зростання російських індексів. При цьому, як указує експерт, в цілому динаміка акцій нафтогазового сектору сьогодні була гірша за ринок. "Динаміка нафтових котирувань не надала істотної підтримки паперам сектору. Нафтові контракти позбулися спекулятивної підтримки, а іранські погрози відносно Ормузської протоки можуть опинитися, як і раніше, лише словесними фразами. Таким чином, у відсутність нових зовнішніх драйверів ризики для зниження вартості "чорного золота" досить високі", - прогнозує аналітик.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся