Тимошенко заявила клопотання про надання їй трьох-чотирьох днів для підготовки до дачі свідчень

НовиниПолітика    22.08.2011 - 09:51

Колишній прем'єр-міністр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила клопотання про надання їй трьох-чотирьох днів для підготовки до дачі свідчень. Таке клопотання вона заявила в ході судового засідання, передає кореспондент РБК-Україна.

Обґрунтовувавши своє клопотання Тимошенко послалася на те, що їй і її захисту було виділено не досить часу для підготовки до дачі свідчень. В той же час, вона заявила про невідкладну необхідність викликати до суду особистого лікаря, для здачі аналізу крові. Суд заявив, що підсудною була надана можливість здати аналізи медикам, які приходили в СІЗО, а також за інформацією від співробітників СІЗО стан Тимошенко задовільне і не заважає проводити судове засідання. Сьогодні, на початку засідання суд запропонував Тимошенко надати свідчення у справі, відразу після цього що була прем'єр-міністр заявила вказані клопотання.
Нагадаємо, Генпрокуратура України (ГПУ) звинувачує Тимошенко в перевищенні посадових повноважень при підписанні газового договору з Росією і спричинення збитків країні на суму 1,5 млрд грн.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top