Тимошенко розповіла, у чому полягає новий економічний курс

Тимошенко розповіла, у чому полягає новий економічний курс
Фото: Юлія Тимошенко на форумі YES (ba.org.ua)

За словами Тимошенко, новий курс України - це наведення ладу в управлінні державою та подолання корупції

Україна стане успішною лише тоді, коли буде створена справді ефективна система управління. Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, виступаючи на 15-тій щорічній зустрічі "Ялтинської європейської стратегії", повідомляє прес-служба "Батьківщини".

 

Наживо. Дискусія «Майбутнє України очима українських політичних і громадських діячів» в рамках 15-ої Щорічної Зустрічі YES. Модератор - ведучий програми HARDtalk, BBC Стівен Сакур. Відео сайту YES yes-ukraine.org #YESUkraine2018

Опубліковано Юлією Тимошенко П'ятниця, 14 вересня 2018 р.

"Ми хочемо запропонувати новий економічний курс, який забезпечить перехід нашої країни від відсталої, сировинної системи до інноваційної моделі розвитку", - сказала вона.

Крім того, Тимошенко наголосила, що "успішною та інноваційною Україна зможе стати лише у випадку, коли матиме сильні інституції, сильне відповідальне ефективне управління".

Тимошенко нагадала слова Дарона Аджемоглу та Джеймса Робінсона, що успішність націй залежить не від географічного розташування країни, не від ресурсів, не від війни і історії, а лише від одного фактора - наскільки ефективно і сильно управляються країни.

"Ми маємо зараз констатувати, що нинішня система управління в Україні - це та сама система, проти якої були спрямовані дві революції, проти якої на кожні вибори виходять протестно налаштовані українці. Вона не демонтована і не реформована", - зазначила Тимошенко.

За її словами, потрібна справді глибока реформа Конституції, яка дозволить прибрати двовладдя і безвідповідальність виконавців та побудувати сильне правосуддя.

"Ми хочемо запропонувати попрацювати всім разом над новим баченням нової Конституції, яка зможе нарешті перезавантажити державу. Позбутися того, що сьогодні не дає Україні стати на ноги - старої, корупційної, принизливої та неефективної для українців системи управління державою", - сказала вона.

Тимошенко також засудила "радянські методи" чинної влади, яка на тлі економічної кризи проголошує патетичні промови про "фейкові успіхи". За її словами, попереду чекає ще багато важкої роботи.

"Перед Україною знову відкривається вікно можливостей: я вірю в свою країну, я вірю в молодь, я вірю в наше майбутнє", - підсумувала Тимошенко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся