Тимошенко розповіла про принципи культурної політики

Тимошенко розповіла про принципи культурної політики
Фото: Юлія Тимошенко (ba.org.ua)

Тимошенко провела зустрічі медиками та працівниками санаторіїв Трускавця, Моршина та Східниці

Культура, духовність та наша історія - це основа, на якій ґрунтуватиметься піднесення України. Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко на зустрічі з медиками та працівниками санаторіїв Трускавця, Моршина та Східниці, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу партії.

За словами Тимошенко, надалі українська влада не допустить фінансування культурної сфери за залишковим принципом. На її розвиток закладатиметься не менше 8 мільярдів гривень на рік.

Лідер "Батьківщини" запевнила: будуть започатковані спеціальні програми з відновлення замків України та старовинних церков, зокрема дерев’яних.

"Нам потрібно дуже інтенсивно інтегруватися в глобальний простір і давати всі можливості, щоб наші творчі еліти знайомили із здобутками України весь світ", - переконана Юлія Тимошенко.

За її словами, держава допомагатиме перекладу творів вітчизняних письменників іноземними мовами. Видаватимуться й твори класиків: Івана Франка, Лесі Українки, Ліни Костенко, які вже підготовлені до друку, але на них вже багато років не вистачає грошей.

Голова партії також наголосила на необхідності нарешті ухвалити закон про меценатство, який залучив би до розвитку культури не лише державні, а й приватні кошти.

Не оминула увагою Юлії Тимошенко і церковні питання.

"Нам потрібно продовжити шлях об’єднання. Нам потрібна Єдина Українська помісна церква. І ще нам потрібна наша українська патріархія: і в греко-католицькій, і в православній конфесії. Ми " українці маємо право мати свої патріархати. І це той напрямок,  який ми разом із конфесіями продовжуватимемо", - підсумувала лідер партії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся