Тимошенко гарантувала новаторам податкові канікули і дешеві кредити

Тимошенко гарантувала новаторам податкові канікули і дешеві кредити
Фото: Юлія Тимошенко (ba.org.ua)

На думку Тимошенко, нинішня влада ніяк не мотивує фахівців працювати в Україні

Держава мусить створити умови, за яких десятки тисяч інтелектуалів, змушених нині працювати за кордоном, повернуться до України. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написала лідер "Батьківщини", народний депутат Юлія Тимошенко.

 
Підтримка інноваційних підприємств. Новий економічний курс

Часто ми бачимо або чуємо, що Ілон Маск посадив ракетоносій на плавучу платформу в океані , що у Кремнієвій долині побудували якусь нову сонячну станцію, що в Китаї друкують цілі будинки на 3D-принтері… Дивимося і думаємо:”От якби і нам… Якби і ми… От якби і в нас так”… Думаємо, захоплюємося і навіть не розуміємо, що у нас це давно є… Є свої, українські Ілони Маски, свої генії, свої українські таланти і класні фахівці світового рівня… Вони сьогодні успішно працюють і в Каліфорнії, і в тому ж Китаї, і по всьому світу… Наше завдання - зробити так, щоб вони успішно працювали і вдома, в Україні. Дати їм можливість, стимули та мотивацію для роботи на Батьківщині, припинити “еміграцію інтелекту” позитивними, заохочуючими, партнерськими взаємовигідними методами. І наш Новий економічний курс - саме про це. Я переконана, що в основі майбутнього українського успіху, в основі новітньої національної ідеї і технологічного прориву має бути Людина! Тільки так ми зможемо побудувати сильну, достойну, щасливу країну. І я вірю, що герой цього ролика Daniel Tonkopiy, автор українського електробайка, побудує завод в Україні!

Опубліковано Юлією Тимошенко Середа, 12 вересня 2018 р.

"У нас є свої генії, свої українські таланти і класні фахівці світового рівня…Вони сьогодні успішно працюють і в Каліфорнії, і в тому ж Китаї, і по всьому світу… Наше завдання - зробити так, щоб вони успішно працювали і вдома, в Україні", - вважає вона.

На думку Тимошенко, нинішня влада ніяк не мотивує фахівців працювати в Україні. Політик навела приклад "українського Ілона Маска" - вітчизняного винахідника Данила Тонкопія, чий унікальний електробайк занесено до Книги рекордів Гіннеса. Але виробляти його, через відсутність підтримки з боку держави, розробник змушений в Китаї.

Саме тому одним із завдань Нового економічного курсу, презентація якого відбудеться 21 вересня, стане підтримка вітчизняних інноваторів, заявляє Тимошенко. Вона не сумнівається, що партнерськими взаємовигідними методами можна зупинити "еміграцію інтелекту".

"Ми відкриємо для інноваційних підприємств нову програму кредитування на європейських умовах. Введемо податкові канікули та надамо державне грантове фінансування для розвитку їх наукових підрозділів. Це створить нові робочі місця, відновить стрімке становлення науки, а Україну підніме на високий рівень інноваційного розвитку", - розповіла Тимошенко у відеоролику.

Лідер "Батьківщини" переконана, що тільки поставивши в основу новітньої національної ідеї та технологічного прориву Людину, можна розраховувати на успіх. Вона впевнена, що реалізація Нового економічного курсу дозволить в найкоротші терміни побудувати сильну та щасливу країну. І дасть можливість Данилу Тонкопію втілити мрію і звести завод на Батьківщині.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся