ua en ru

Тимошенко озвучила пакет дій на перші 100 днів

Тимошенко озвучила пакет дій на перші 100 днів Фото: Юлія Тимошенко (ba.org.ua)

Тимошенко планує створити максимально широку коаліцію дій

Юлія Тимошенко назвала перші кроки "Батьківщини" у перші 100 днів після парламентських виборів. Про це сьогодні повідомила голова партії на прес-конференції, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Так, Тимошенко планує створити максимально широку коаліцію дій, скасувати корупційні рішення старої влади, ухвалити справедливий бюджет, знизити тарифи та закласти підвалини для росту економіки.

Вона заявила, що створення у новій Верховній раді більшості із проєвропейських, демократичних, патріотичних сил допоможе демонтувати кланово-олігархічний уклад та зупинити корупційні оборудки, які зараз тривають, зокрема і з ГТС, переконана політик.

"Команда "Батьківщини" буде із задоволенням працювати в такій коаліції дій. Ми покладемо для роботи нашу програму – Новий курс, у якому покроково розписаний план відродження, порятунку України та подолання корупції" – заявила Тимошенко.

Вона заявила про необхідність скасувати всі постанови уряду Гройсмана та рішення ВРУ, "які мали лобістський, корупційний характер і призводили до того, що люди ставали біднішими, а країна ставала економічно слабшою". І "Батьківщина" вже підготувала реєстр таких документів, які були ухвалені проти інтересів людей. На першому місці у ньому стоятиме – зниження тарифів.

Наступна невідкладна дія команди "Батьківщини" – це ухвалення справедливого бюджету.

"Наша команда не дозволить більше ухвалювати такі руйнівні бюджети, які ухвалював уряд Гройсман останні 5 років. Нам потрібен бюджет який започаткує зростання економіки щонайменше на 7% в рік і підніме рівень життя людей за наступні роки, коли буде нова влада, принаймні до рівня Польщі", – запевнила лідер партії.

У планах партії і тотальний аудит всіх ресурсів країни, щоб розібратися, "що вони забрали за останні 5 років, що вони зараз збираються забирати, як все повертати, і що у нас неефективно управляється".

У невідкладному пакеті дій "Батьківщини" на 100 днів також перші стратегічні кроки, які забезпечать підняття економіки – новий податковий кодекс, детінізація процесів на митниці, зміна грошової політики НБУ.