Тимошенко відмовляється повертатися в камеру з кращими умовами утримання, - Власенко

Понеділок 19 грудня 2011 11:14

Екс-прем'єр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко відмовляється повертатися в камеру з кращими умовами утримання по поверненню з медсанчастини СІЗО. Лист з відповідним зверненням було направлено керівництву СІЗО, повідомив захисник Тимошенко Сергій Власенко, передає кореспондент РБК-Україна.
"Я категорично відмовляюся від будь-якої особливої спеціально відремонтованої камери після завершення лікування в медико-санітарній частині СІЗО", - зачитав заяву Тимошенко Власенко.
Крім того, за словами Власенка, Тимошенко відмовляється повертатися в свою колишню камеру №242, якщо під час знаходження екс-прем'єра в медсанчастині СІЗО там був зроблений ремонт.
"Вимагаю після лікування повернення мене в звичайну камеру, щоб під час візиту європейських і світових представників вони змогли побачити не штучну, а справжню камеру ув'язнених, нелюдське ставлення до них - гірше, ніж з тваринами, причому до того, як суд визнав їх провину. І якщо до мого повернення ви (керівництво СІЗО) зробили в камері 242 якийсь парадний ремонт, будь ласка, віддайте цю камеру представнику Межигір'я, а не мені. Мені відремонтовані каземати не потрібні", - резюмувала Тимошенко.
Нагадаємо, раніше колишній прем'єр-була переведена в іншу камеру через плановий ремонт сантехнічного обладнання, системи примусової вентиляції, тепло-, водо- і енергомереж в рамках підготовки СІЗО до зими.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся