Тимошенко назвала три кроки для забезпечення українців житлом

Тимошенко назвала три кроки для забезпечення українців житлом
Фото: Юлія Тимошенко (ba.org.ua)

Тимошенко впевнена, що нова влада має переглянути фінансово-кредитну політику держави

Нова влада має переглянути фінансово-кредитну політику держави і це допоможе розв’язати житлову проблему. Про це кандидат на пост президента України Юлія Тимошенко повідомила під час зустрічі з журналістами Львівської області, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу політсили.

Лідер "Батьківщини" переконана, що забезпечення українців житлом можливо завдяки трьом основним крокам.

Насамперед, треба скасувати непосильний для родин перший внесок (25-30% вартості житла), створити, як у розвиненому світі, страхові фонди, які страхують іпотечний кредит на ці 25 -30%.

По-друге, на її думку, треба запровадити довгострокове іпотечне кредитування під купівлю житла на 15 і більше років. Адже зараз українські родини не можуть за 3-5 років віддати вартість квартири зі своїх доходів, які наразі знизились.

"Треба перейти на іпотечне кредитування на 15 років і більше. Це політика НБУ і її треба ухвалити законом, щоб родини самі могли визначити, за скільки років зможуть повернути гроші, щоб цей внесок не руйнував щомісяця фінанси родини", – пояснила Тимошенко.

Також, переконана Тимошенко, потрібно знизити вартість кредиту: не 20% річних по кредиту, як є в Україні зараз, а 3-4%.

Вона переконана, що необхідно також зняти "корупційний прес" з будівельної галузі. А розвиток будівництва не лише забезпечить доступ українців до житла, але й стимулюватиме економічне зростання.

Змінити фінансово-кредитну політику держави в інтересах звичайних українців можливо лише зі зміною влади, наголосила Юлія Тимошенко.

"Нам потрібно поміняти керівництво НБУ— це компетенція президента і поміняти фінансову політику. І люди отримають квартири, і будівництво потягне економіку вгору", - заявила вона.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся