ua en ru

Тестові поставки зі Словаччини підтвердили прогнозовані об’єми, – "Нафтогаз"

Тестові реверсні поставки зі Словаччини, які відбулися в травні підтвердили прогнозовані об'єми. Про це на брифінгу заявив заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Вадим Чупрун, передає кореспондент РБК-Україна.

"15 травня були тестові поставки, ми перевірили систему, її можливості. Всі ті цифри, які прогнозувалися щодо реверсних поставок з боку Словаччини, вони підтвердились", - розповів Чупрун.

За його словами, остаточного рішення ще немає і зараз переговори продовжуються.

"Там є декілька моментів, які треба врегулювати. Йде процес переговорів, узгоджень. Як ви знаєте, технічна частина вже узгоджена. Нам зараз треба просто вирішити остаточно. 3 травня це питання було наріжним каменем на зустрічі в Брюсселі і там всі сторони висловили свої побажання, тому що саме зі Словаччини може бути найбільший реверсний потік, саме зі Словаччини технічні можливості найбільші. Зараз це вже формальності, втому числі паперові", - додав Чупрун.

Читайте також: Україна почала тестові поставки європейського газу зі Словаччини