В Тернопільській області СБУ виявила схрон з архівом ОУН

НовиниСуспільство    13.02.2017 - 17:00
Фото: архів ОУН в Теребовлі
Фото: архів ОУН в Теребовлі

Документи знаходилися у металевому бідоні на глибині 1,5 м

Схованку із раритетними документами Організації українських націоналістів випадково знайшли в Тернопільській області співробітники Служби безпеки України у ході перевірки інформації про незаконне зберігання зброї. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

В службі зазначають, що під час огляду підвалу однієї із закинутих будівель на околицях міста Теребовля силовики виявили схрон із документами, що знаходилися у металевому бідоні на півтораметровій глибині. Документи були загорнуті у шпальти радянських газет, випущених у листопаді 1950 року.

"Поверхневий огляд знахідки дозволяє припустити приналежність документів до архіву Теребовлянського районного проводу ОУН, який діяв на території області у 40-х роках минулого століття. З метою реставрації документів, їх оцінки та вивчення співробітники СБ України передадуть знахідку у Львів, де з нею працюватимуть фахівці Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького"", - повідомляють в СБУ.

 
altaltalt
 

 

Фото: архів ОУН в Теребовлі
 

Нагадаємо, СБУ затримала снайперку бойовиків на лінії розмежування. Жінка була снайпером взводу швидкого реагування ДНР.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
СБУ відкрила 30 кримінальних проваджень за антиукраїнську пропаганду в інтернеті СБУ виявила велику схованку зі зброєю в зоні АТО
On Top