TEPCO: Частина паливних стрижнів на четвертому реакторі аварійної АЕС "Фукусіма-1" зруйновані

Частина паливних стрижнів на четвертому реакторі атомної електростанції "Фукусіма-1" зруйновані. Про це повідомили представники оператора аварійної АЕС Tokyo Electric Power Co. (TEPCO). Вони відзначили, що такі висновки дозволила зробити проба води, взята з басейну з відпрацьованим паливом з приміщення четвертого реактора. Він уточнили, що в ній спостерігається підвищений рівень вмісту радіоактивного йоду-131, передає РБК з посиланням на японське агентство Kyodo. Це, за словами співробітників TEPCO, може означати тільки те, що деякі паливні стрижні пошкоджені.
Нагадаємо, в Японії 11 березня сталося найсильніший в історії країни землетрус, за яким пішли цунамі і серія афтершокових поштовхів. У результаті на атомному комплексі в префектурі Фукусіма сталася відмова охолоджувальних систем, що призвело до кількох вибухів і витоку радіації. Справитися з наслідками аварії не вдається досі. У ніч на 12 квітня 2011 р. Національне агентство Японії підвищило рівень небезпеки на АЕС з п'ятого до максимального, сьомого. Подібний рівень загрози застосовувався всього один раз в історії - в Чорнобилі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся