Тендер на перенесення номерів в Україні оскаржено польським учасником

Понеділок 15 лютого 2016 13:38
Тендер на перенесення номерів в Україні оскаржено польським учасником
Фото: послуга MNP в Україні (UBR)

Про це РБК-Україна повідомив директор з ІКТ компанії T4B Піотр Нашковскі

Польська компанія T4B оскаржила результати тендеру на проектування і побудову системи для впровадження послуги перенесення номерів (сервіс MNP) в Антимонопольному комітеті Україні. Про це РБК-Україна повідомив директор з інформаційно-комунікаційних технологій T4B Піотр Нашковскі.

Як зазначається, дана скарга має бути розглянута 2 березня на засіданні АМКУ.

Таким чином, T4B намагається домогтися перегляду результатів тендера, згідно з яким переможцем стала пов'язана зі скандальними екс-чиновниками компанія "Діалінк" у партнерстві з литовським Mediafon.

"Ми маємо виграти. У "Діалінка" (Mediafon) немає технічного рішення, яке задовольняло б навіть мінімальні вимоги тендеру", - додав Нашковскі.

Компанія T4B стала вже третім учасником конкурсу, який спробував оскаржити результати тендеру щодо MNP в Україні до АМКУ. Раніше відповідні скарги подали належна Дмитру Зараховичу компанія "Ес Ай Центр" (SI Center) у партнерстві зі словенським Teletech, а також ТОВ "Технічний Центр Інтернет" (ТЦІ, LLC).

Нагадаємо, напередодні Господарський суд Києва відмовив в оскарженні тендеру на перенесення номерів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся