Госпсуд Києва відмовив в оскарженні тендеру на перенесення номерів

П'ятниця 12 лютого 2016 15:06
Госпсуд Києва відмовив в оскарженні тендеру на перенесення номерів
Фото: послуга MNP в Україні (IGate)

Про це у п'ятницю 12 лютого повідомила прес-служба УДЦР

Господарський суд міста Києва відмовив компанії "Технічний Центр Інтернет" (ТЦІ) у забезпеченні позову до ДП "Український державний центр радіочастот" про визнання недійсними результатів торгів на закупівлю послуги MNP. Про це сьогодні з посиланням на відповідну постанову суду від 1 лютого 2016 року повідомили у прес-службі УДЦР.

Врахувавши доводи сторін щодо конкурсних торгів на закупівлю послуги MNP, Госпсуд Києва дійшов висновку про те, що забезпечення позову шляхом заборони УДЦР вчиняти будь-які дії в рамках процедури закупівлі не є заходом, адекватним заявленим вимогам.

Також суд вважає, що це може призвести до обмеження (порушення) провадження господарської діяльності УДЦР.

"Тому, керуючись статтями 66, 67 і 86 ГПК України, Господарський суд міста Києва постановив: у задоволенні заяви товариства з обмеженою відповідальністю "Технічний Центр Інтернет" про вжиття заходів щодо забезпечення позову по справі №910/460/16 відмовити", - йдеться в повідомленні.

Як зазначив регулятор, головною причиною такого рішення суду є та обставина, що компанія ТЦІ не є учасником повторних торгів із закупівлі послуги з впровадження MNP в Україні, які вона намагається призупинити через суд.

Раніше Антимонопольний комітет України залишив без розгляду скаргу ТОВ "Технічний Центр Інтернет" щодо результатів повторних конкурсних торгів на закупівлю послуги з впровадження MNP в Україні.

Суд відмовив компанії «Технічний Центр Інтернет» у забезпеченні позову до УДЦР...

Опубліковано УДЦР 12 лютого 2016 р.

Нагадаємо, незабаром АМКУ поставить крапку в тендері на перенесення телефонних номерів за зверненням компанії SI Center. Засідання з розгляду скарги ТОВ "Ес Ай Центр" заплановано на 2 березня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся