Тенденція до ослаблення долара США зберігається, - аналітик

Тенденція до ослаблення долара США зберігається, - аналітик
Тенденція до ослаблення долара США зберігається

Трейдери не поспішають викуповувати американський долар перед вихідними

Тенденція до ослаблення долара США зберігається. Про це в коментарі РБК-Україна заявив аналітик Альпарі Владислав Антонов.

"У п'ятницю на торгах у Європі на валютному ринку відновилися продажі американського долара. Пара євро/долар відновила всі втрати, понесені в четвер на тлі часткового закриття довгих позицій. Євро вдалося зміцнитися до долара при зростаючої прибутковості американських облігацій", - сказав він.

За словами Антонова, Індекс євро підріс до 102,19 за рахунок крос-пара євро/швейцарський франк, євро/ієна і євро/канадський долар. Пари євро/австралійський долар і євро/фунт знаходяться в бічному тренді.

Курс фунт/долар відновився на 75 пунктів, до 1,3019. Якщо євро з доларом відновив всі втрати, то фунт – на 80%. Якщо покупці зможуть закріпитися вище 1,3050, то тоді на загальному тлі ослаблення долар рушить до рівня 1,3250, зазначив він.

Аналітик додав, що золото торгується на рівні $1252 в діапазоні п'яти доларів. Курс долар/ієна консолідується на рівні 111,40. Обстановка спокійна. Трейдери не скуповують захисні активи, але і не квапляться викуповувати американський долар перед вихідними.

У центрі уваги учасників ринку виступ глави ФРБ Сент-Луїса Джеймса Булларда, індекс впевненості споживачів за травень і звіт Baker Hughes.

"Тенденція до ослаблення долара США зберігається, але не відомо, як поведуть себе американці перед вихідними. На денному періоді по євро покупці налаштовані на зростання до 1,1330. На ньому немає навіть натяків на ослаблення євро. Покупці скасували вчорашнє перекриття денний "свічки", - зазначив аналітик.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся