ua en ru

Технічна місія ЄС оцінить потреби України у відновленні інфраструктури на Донбасі, - Гройсман

Технічна місія Європейського союзу оцінить потреби України у відновленні інфраструктури після бойових дії на Донбасі.

Технічна місія Європейського союзу оцінить потреби України у відновленні інфраструктури після бойових дії на Донбасі. Про це заявив віце-прем`єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман в ефірі програми "ТСН. Тиждень" на каналі 1+1.

"Ми домовились, що буде технічна місія, яка оцінить те, що сьогодні необхідно Україні в першочерговому порядку. Найважливіші завдання, які потрібно вирішити, це облаштування нашого східного кордону - адже колись цей кордон буде кордоном Європейського союзу, а також це питання тимчасово переміщених осіб, їхнього проживання і створення інфраструктури - можливо, нової, а можливо, облаштування тієї, яка є сьогодні", - заявив Гройсман.

Він зазначив, що з боку Євросоюзу та інших країн світу, зокрема, США, Канади, Японії існує готовність допомогти Україні здолати ті виклики, які постали сьогодні перед державою у зв`язку із зовнішньою військовою агресією.

"Нам потрібно дуже багато зробити, щоб Україна нарешті стала європейською, демократичною країною, в тому числі, подолати корупцію, вдихнути нові сили в розвиток економіки, інфраструктурні питання. І ми маємо це робити самостійно, це наше завдання всередині України. А те, що з боку цивілізованого світу, Європи, з боку міжнародних фінансових організацій є розуміння, я це відчув під час поїздки до Брюсселю", - підкреслив Гройсман.