Swedish Automobile може звернутися до суду в пошуках захисту від кредиторів з метою врятувати Saab

НовиниЕкономіка    26.08.2011 - 20:09

Swedish Automobile може звернутися до суду в пошуках захисту від кредиторів, щоб врятувати автовиробника Saab. В даному випадку, Saab вступить у процес реструктуризації, аналогічний тому, через який компанія пройшла в 2009 р. під контролем General Motors, повідомили сьогодні шведські ЗМІ, зіславшись на неназвані джерела.
Тим часом представники Swedish Automobile дану інформацію спростували, заявивши: "Ми не ухвалювали рішення щодо реорганізації бізнесу". Одночасно компанія досить розпливчасто повідомила, що має намір "розглянути всі можливі опції для того, щоб Saab продовжував існувати".
У квітні 2011 р. шведський автовиробник Saab призупинив виробництво на своєму заводі в м. Трольхеттан (Швеція) через неможливість розплатитися з постачальниками комплектуючих і співробітниками. Пізніше в Saab повідомили, що виробництво може бути налагоджене 29 серпня 2011 р., якщо вдасться вирішити питання з фінансуванням.
Раніше сьогодні нідерландська Swedish Automobile (раніше Spyker Cars), що володіє шведським автовиробником Saab, що знаходяться у вкрай скрутній фінансовій ситуації, відклала публікацію фінансової звітності за I півріччя 2011 р. щонайменше на 5 днів, пославшись на те, що документи поки не готові. Тепер публікація фінзвіту очікується 31 серпня.
Нагадаємо, Spyker, перейменована в Swedish Automobile в травні 2011 р., придбала у американського автоконцерну General Motors компанію Saab в 2010 р. За підсумками 2010 р. фінансові показники Saab виявилися плачевними, а в квітні 2011 р. конвеєр автовиробника і зовсім зупинився через борги перед постачальниками комплектуючих. У травні 2011 р. Spyker знайшов китайського партнера по відновленню виробництва Saab, ним стала компанія Pang Da Automobile Trade Co. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Saab
On Top