Світоліна вперше пробилася у півфінал Вімблдону

Світоліна вперше пробилася у півфінал Вімблдону Фото: Еліна Світоліна (twitter.com/Wimbledon)

Українка у двох сетах обіграла чешку Кароліну Мухову

Перша ракетка України Еліна Світоліна встановила особистий і національний рекорд у жіночому одиночному розряді, оформивши путівку в півфінал Вімблдону. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA).

У чвертьфіналі турніру восьма ракетка світу у двох сетах обіграла чешку Кароліну Мухову з рахунком 7:5, 6:4. Тривалість матчу склала 1 годину 34 хвилини. Раніше тенісистки зустрічалися між собою лише раз. Перемогу тоді також здобула українка.

У півфіналі Еліна зіграє з Сімоною Халеп. Матч відбудеться 11 липня.

Для Світоліної це буде перший півфінал на турнірах "Великого шолома" (Grand Slam). Також вона стала першою українкою в півфіналі турніру.

Нагадаємо, в попередньому колі Світоліна у двох сетах здолала хорватку Петру Мартич.