Визначилися суперниця Світоліної у чвертьфіналі Вімблдону

Визначилися суперниця Світоліної у чвертьфіналі Вімблдону Фото: Еліна Світоліна (twitter.com/Wimbledon)

Нею стала чеська тенісистка

Суперницею першої ракетки України Еліни Світоліної по чвертьфіналу Вімблдонського турніру стала чешка Кароліна Мухова. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA).

У четвертому колі вона обіграла землячку третю ракетку світу Кароліну Плішкову з рахунком 4:6, 7:5, 13:11. Матч тривав 3 години 17 хвилин.

Світоліна і Мухова раніше зустрічалися лише раз. Тоді перемогу здобула українка.

Нагадаємо, українська тенісистка Даяна Ястремська, яка є 35 ракеткою світу, не змогла пробитися у чвертьфінал Вімблдону.

Попри поразку, за результатами турніру Даяна обійде Лесю Цуренко у рейтингу WTA і стане другою ракеткою України.