Супрун у суді розповіла про втрачені повноваження

Супрун у суді розповіла про втрачені повноваження
Фото: Уляна Супрун (Віталій Носач, РБК-Україна)

Уляна Супрун попросила суд повернути їй право підпису

Через рішення суду Уляна Супрун позбавлена повноважень щодо підписання важливих документів. Про це вона сказала в ході засідання Окружного адміністративного суду Києва, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

"Зараз через ваше (судове, - ред.) рішення у мене відсутні повноваження, щоб підписувати документи. Я прошу одне - дайте мені дозвіл підписувати документи", - сказала Супрун в ході засідання.

Інтереси Супрун представляє адвокат Гасюк. Справу слухає суддя Каркашьян.

"У мене є громадянство України", - додала вона.

Зазначимо, біля суду чергують наряди поліції.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва сьогодні, 11 лютого, розпочав розгляд клопотання Міністерства юстиції України про скасування заборони Уляні Супрун бути виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

Нагадаємо, 5 лютого 2019 року суд виніс ухвалу про забезпечення позову і заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я України. У той же час, Уляні Супрун не було заборонено здійснювати повноваження, що були делеговані їй як заступнику міністра.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся