Сумарні збитки від аварії на Чорнобильській АЕС до 2015 р. обчислюватимуться "десятками мільярдів доларів", - В.Янукович

Вівторок 19 квітня 2011 10:27

Сумарні збитки від аварії на Чорнобильській АЕС до 2015 р. обчислюватимуться "десятками мільярдів доларів". Про це заявив Президент України Віктор Янукович, виступаючи в Українському домі, в ході заходів присвячених 25-й річниці Чорнобильської трагедії.

"Економічні збитки ЧАЕС - серйозний гальмуючий фактор економічного розвитку нашої держави. Збитки склали десятки мільярдів доларів, а в окремі роки - 8-10% від бюджету держави ... Сумарні збитки до 2015 р. обчислюватимуться десятками мільярдів доларів", - сказав Президент України.
Він додав, що для України одним з найважливіших завдань - перетворення ЧАЕС на екологічно безпечну систему. "Бракує приблизно 740 млн євро, щоб завершити ці проекти", - сказав він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся