Суддям Шевченківського райсуду Києва надходять повідомлення з погрозами
![Суддям Шевченківського райсуду Києва надходять повідомлення з погрозами](https://www.rbc.ua/static/img/u/n/unian_784044_id37393_650x410_650x410.jpg)
Суд звернувся у ГПУ з повідомленням про втручання в професійну діяльність
Суддям Шевченківського районного суду Києва протягом 21-22 вересня 2018 року надходили повідомлення з погрозами на особисті мобільні телефони. Про це повідомляє прес-служба суду.
Зазначається, що повідомлення надходили в месенджер Viber від адресата з іменем “Тризуб”, якого серед особистих контактів суддів немає. При цьому кожне повідомлення персоніфіковане та на початку містить ім'я судді, якому воно надходило.
"Повідомлення містить погрози на адреси суддів у зв'язку з можливим розглядом ними справ, які стосуватимуться інтересів певної особи. Шевченківський районний суд міста Києва звернувся до ВРП (Вищої ради правосуддя, - ред.) та Генеральної прокуратури з повідомленням про втручання в професійну діяльність", - повідомляють у прес-службі.
Скріншот (facebook.com/Шевченківський-районний-суд-міста-Києва)
Скріншот (facebook.com/Шевченківський-районний-суд-міста-Києва)
Нагадаємо, 15 серпня у Харківській області правоохоронці затримали чоловіка, який "мінував" районний відділ поліції.