ru ua

Суд заборонив вносити заставу затриманим кримським дезертирам

Суд заборонив вносити заставу затриманим кримським дезертирам Фото: кримським дезертирам відмовили у можливості звільнення під заставу

Затриманим кримським дезертирам повідомили про підозру у вчиненні державної зради

Центральний районний суд Миколаєва задовольнив клопотання слідчого і скасував можливість звільнення під заставу затриманих кримських дезертирів Олександра Баранова та Максима Одинцова. Про це повідомляє прес-служба суду.

"Дослідивши обставини клопотання, суд постановив змінити спосіб виконання запобіжного заходу, зазначений у попередніх постановах від 22.11.2016 року, скасувавши можливість звільнення під заставу", - зазначається в рішенні суду.

22 листопада підозрюваним у дезертирстві Баранову і Одинцову було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 350 тис. гривень та 250 тис. гривень. Їм також повідомили нове підозру у вчиненні державної зради.

Слідчий клопотав про зміну способу виконання попередньо обраних запобіжних заходів, вказавши на неможливість застосування застави як альтернативної заходи.

Нагадаємо, президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що затримання кримських дезертирів - колишніх військовослужбовців Збройних сил України може обернутися проти України.