Суд заборонив благодійному фонду Трампа працювати в штаті Нью-Йорк

НовиниСуспільство    04.10.2016 - 05:35
Фото: організації Трампа заборонили працювати в штаті Нью-Йорк
Фото: організації Трампа заборонили працювати в штаті Нью-Йорк

Організація, яка працювала з 2008 року, не була зареєстрована відповідно до законодавства

Прокурор штату Нью-Йорк заборонив благодійній організації кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа працювати у штаті через відсутність реєстрації. Про це повідомляє BBC.

"Негайно припинити збирати пожертви і займатися будь-якою іншою діяльністю зі збору коштів у штаті Нью-Йорк", - йдеться в постанові прокуратури організації.

Як повідомляється, організація, яка працювала в штаті з 2008 року, так і не зареєструвалася відповідно до законодавства штату, що необхідно для усіх благодійних організацій, які заробляють понад 25 тис. доларів на рік.

Відзначимо, напередодні газета New York Times повідомила про те, що Трамп, можливо, протягом 18 років не платив податки.

За даними видання, фінансові втрати бізнесмена були настільки великі, що він міг отримати законні підстави не платити податок.

Нагадаємо, кандидат у президенти США від республіканської партії Дональд Трамп може подати в суд на газету The New York Times, яка опублікувала його податкову декларацію 18-річної давності.

On Top