Суд узяв під варту директора заводу Фірташа з можливістю застави

НовиниНадзвичайні події    24.09.2016 - 22:37
Фото: Володимира Сівака заарештовано на 56 днів
Фото: Володимира Сівака заарештовано на 56 днів
Директор заводу Фірташа виводив кошти підприємства на Кіпр, - САП Фірташ може стати фігурантом справи про розтрату на ЗТМК, - САП

Сума грошової застави становить майже 6 млн гривень

Солом'янський райсуд обрав для директора ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат" (ЗТМК) Володимира Сивака 56 днів утримання під вартою або як альтернатива - внесення грошової застави в розмірі майже 6 млн гривень. Про це повідомляє телеканал "112 Україна".

"Рішення щодо Володимира Сівака, директора комбіната, це - 56 днів утримання під вартою або як альтернатива внесення грошової застави в розмірі майже 6 млн гривень. І захист, і прокуратура будуть оскаржувати це рішення", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що захист директора подасть апеляцію, а основними їх аргументами є те, що у директора п'ятеро неповнолітніх дітей, також він буде співпрацювати зі слідством і не буде намагатися покинути територію України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАБУ затримало Володимира Сивака - директора ЗТМК, що належить олігарху Дмитру Фірташу, за підозрою в розтраті 492 млн гривень.

Теги: Фірташ, ЗТМК
Читайте в розділі

У центральній Італії стався новий землетрус магнітудою 5,4

В Італії суд оштрафував українських моряків за контрабанду наркотиків

Пробки в Києві сягнули 9 балів

On Top